אחת הסיבות שבגללן מנעולנים כל כך מבוקשים היא משום שהם מציעים את השירותים שלהם בכל רחבי הארץ מלבד אזורי פעילות עיקריים. מנעולן באשדוד יכול לקבל קריאה מדרום הארץ או ממרכזה ואם יהיה פנוי לכך ישמח לתת שירות בכל שעה. המחירים של שירותים כאלה יתאימו אמנם לשעה שבה הזמנתם את המנעולן אבל איש מקצוע הוגן לא ינצל את המשבר כדי לקחת מחיר גבוה מדי. כך תוכלו לדעת אם באמת השירות שאתם מזמינים הוא אמין ומקצועי.

קרדיט:freepik

כספות ובטיחות

כספות נדרשות היום כמעט בכל בית ולכן גם קורות לא מעט תאונות כשהן נתקעות או כאש ריש בעיה ולא זוכרים את הקוד, או גרוע מזה – מאבדים מפתח. כדי לפרוץ כספת או כל מנעול שהוא המשטרה חייבת לאשר את המנעולן ולתת לו תעודת יושר, משום שהבטיחות והאמינות עומדות מעל הכל. להזמין מנעולן שאינכם מכירים או שאין לכם המלצות או אינדיקציה לגביו זה בעייתי ולכן מומלץ לעבוד תמיד עם מי שאתם מכירים או שאתם בטוחים לגביו.

פריצת מנעולים

כשאתם מזמינים מנעולן באשדוד ודאו שיש לו אישור משטרה לפרוץ מנעולים. אין איש מקצוע שלא הולך עם זה. כמו כן, חובה לוודא לפי תעודת הזהות שלו שמדובר באותו אדם כדי להבטיח שהשירות יינתן לכם שלא כדי לפרוץ לבית שלכם במועד מאורח יותר. תתפלאו לדעת עד כמה מנצלים את האמון ושעת המצוקה של אנשים כדי לגנוב מהם אחר כך. מנעולן טוב גם יגבה מכם מחיר שאינו מופרז אבל גם לא זול מדי בצורה מחשידה.

פריצת מנעול רכב ותיקון

במכוניות רבות בימינו יש לפרוץ אליהן בגלל הרגישות והעדינות של מנגנוני הנעילה שמתקלקלים בקלות או לאחר ניסיון פריצה שמשתבש. במקרה כזה, רבים הסיכויים שתצטרכו להזמין את המנעולן גם כדי לשחרר את מנגנון הנעילה של ההגה ומערכת ההתנעה כדי שתוכלו לנסוע. לאחר הפריצה הרכב יצטרך לעבור טיפול שיחליף אצלו את המנעולים ומנגנוני הנעילה התקולים, ושם כדאי לוודא שרק מוסך מורשה מטפל במנעולים שלכם כדי למנוע בעיית ביטוח אחר כך.

שירותי מנעולנות נוספים

שירותים נוספים שאפשר לקבל אצל מנעולנים כוללים שכפול מפתחות מכל סוג, גם המתוחכמים והמשוכללים ביותר שיש. לשם כך היכנסו רק לחנות מוסמכת לעסוק בכל סוג מפתח ומנעול. ודאו שאתם מקבלים את כל העותקים ושמייצרים לכם את המפתח מחומרים איכותיים כדי למנוע שבירה שלהם פעם נוספת. הרי לא תרצו להיתקל שוב במנעולן שבא לפרוץ את הדלת שלכם בגלל אותה תקלה בדיוק.

התקנת מנעולים

יש כמה מנעולים מתוחכמים בימינו שיש לבדוק עד כמה הם מתאימים לכם ולצרכים שלכם. המנעולים המשוכללים ביותר הם ביומטריים ודיגיטליים, אבל יש לדעת שמנגנון הפתיחה והנעילה אינו משתנה אלא עובד על אותם עקרונות מכניים בדרך כלל. זהו שירות שכל מנעולן יכול לספק לכם וכדאי לעבוד עם השירותיים ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.