מחקרים מראים כי האור במקום שבו אדם נמצא, הוא בעל השפעה מכרעת על מצב רוחו ואפילו על התפקוד שלו. בזכות הנתון המדהים הזה ניתן למצוא היום מגוון עצום של מוצרי תאורה, שאפשר להתאימם לכל מתחם בבית או במקום העבודה. בכניסתכם אל חנות תאורה בגבעת ברנר תוכלו להבין עד כמה גדול ומעניין הוא מבחר הנורות, המנורות והגופים שאפשר לבחור מתוכם. בדיוק בשל כך כדאי שתדעו היטב מה אתם צריכים, לפני שתתחילו בקניות.

https://www.youtube.com/watch?v=2iMSwQk-krY

אילו מוצרים ניתן למצוא בתוך חנות תאורה בגבעת ברנר?

בחנות איכותית באמת, תוכלו ליהנות משפע גדול של מוצרי תאורה, כלומר של כל הדרוש לכם על מנת להאיר את ביתכם, או את המשרד, בצורה הטובה והמתאימה ביותר. על מנת לאפשר את הבחירה האופטימלית, חנות תאורה בגבעת ברנר צריכה להציע מגוון של גופי תאורה, בעיצובים שונים והעשויים מחומרי גלם שונים ובעיקר איכותיים. עלות ההשקעה במנורה יפה תהיה כנראה גבוהה, אבל זכרו שאתם מחפשים אביזר יפה שילווה אתכם שנים.

המוצר המשלים והחשוב לגופי התאורה, הן הנורות עצמן. תנו למוכרים בחנות לייעץ לכם באשר לבחירת הנורה המתאימה לכל חדר והקשיבו להבדלים ביניהן. גם אם אתם מבינים את ההבדל בין נורה בעלת עוצמה נמוכה או גבוהה, ייתכן שלא הכרתם את משמעות הצבע של הנורה ועד כמה זה יכול להשפיע על איכות החיים שלכם. בצעו את הרכישה מתוך בקיאות בתחום ומתוך היכרות עם בני הבית וההעדפות שלהם, כאשר במקומות ה"ציבוריים" שבבית תעדיפו בדרך כלל אור לבן בכל מקרה.

https://www.youtube.com/watch?v=Jf5_kBAlhYU

מה ההבדל בין הגוונים השונים של האור ולמה זה חשוב?

אור צהוב נחשב לאור רך ונעים, כזה שיתאים לכם לחדר של התינוק למשל, או לאזור הסלון. אור כזה איננו חזק והוא לא "מציק בעיניים". הוא נחשב לאור רומנטי שמייצר אווירה טובה ולכן הוא משמש רבות במקומות חברתיים כמו פאבים, מסעדות ומקומות בילוי אחרים. בבית השימוש בו יהיה שכיח פחות, זאת כיוון שמרבית האנשים מעדיפים אור לבן וחזק.

אור לבן ובהיר מאוד, אכן יעזור לכם להתרכז בכל מה שדרוש ריכוז כמו בישול, קריאה או פעולות אחרות, אשר אתם מבצעים על בסיס קבוע בבית. התקנת נורה לבנה יכולה להועיל מאוד למי שמאבד ריכוז בקלות, לכן הוא אידיאלי לחדרי עבודה ולמשרדים. סוג כזה של אור, יתאים גם למקומות שבהם הראות צריכה להיות במיטבה בכדי לבצע את העבודה הדרושה, לכן במרפאות למשל – יהיו תמיד נורות לבנות ובהירות מאוד.

חנות תאורה בגבעת ברנר

טיפים לבחירת גופי תאורה

גופי התאורה שתוכלו לרכוש דרך חנות תאורה בגבעת ברנר, צריכים להשתלב בצורה יפה עם סגנון הבית שלכם, כאשר אתם בוחרים האם הם יהיו דומיננטיים או לא. נברשת רחבת ממדים, למשל, באופן טבעי "תגנוב את ההצגה" הרבה יותר מאשר מנורה פשוטה ועגולה, הצמודה לתקרה. התייעצו עם מעצב הפנים שלכם באשר להתאמה המושלמת בין גוף התאורה בבית או בחצר, אל המראה הסופי של המתחם בבית שאותו אתם מבקשים להשיג.