אם בעבר הרחוק הייתם מבריגים נורה לתקרה ומסתפקים בזה לצורך הארת הסלון או המטבח, כיום אנשים כבר מבינים למה כדאי למצוא את המנורה המושלמת לכל חדר בנפרד ומדוע נורה מסוג אחד רחוקה מלהתאים לכל מקום בבית. עיצוב תאורה בטבעוןמשמעותו בחירה נבונה ומושכלת של נורות ושל גופי תאורה, מתוך ראייתם כבעלי חשיבות ומשמעות גבוהה בבתים. הרעיון הוא לייצר אווירה נעימה ומיטיבה עבור השוהים במתחמי הבית השונים, באמצעות האור המתאים.

https://www.youtube.com/watch?v=sP_-VIopuZQ

ההשפעה של תאורה על מצב הרוח של בני אדם

זה לא מקרי שאנשים מעדיפים דירות המוארות באור טבעי ובחיפוש אחר דירה להשכרה – יעדיפו מקום שהאור נכנס אליו ביתר קלות. בני אדם ניזונים מאור ממש כמו מאוכל ולכן לתאורה נכונה ישנה חשיבות של ממש עבורם. התפקיד של חנות תאורה בטבעון היא להציע מגוון של מוצרים, אשר יעזרו ללקוחות לעצב את האור בביתם באופן המתאים להם. הכוונה היא שכאשר דייר מרגיש שבחדר מסוים צריך להיות יותר או פחות אור, יהיו לו את הפריטים הדרושים בכדי להצליח לכוון לכך.

רכישת אביזרי תאורה צריכה להתבצע משני מניעים: ראשית, התאמה של גופי התאורה עצמם אל העיצוב של הדירה. העיצובים של הגופים והמנורות יכולים להשתלב היטב, עם כל סגנון עיצוב שבחרתם בו עבור ביתכם. שנית, ההתאמה של חוזק האור ואפילו צבעו, אל החדר שבו מתקינים את גופי התאורה.

https://www.youtube.com/watch?v=eCd091nX9G4

אילו צבעים יש לאור ולהיכן הם מתאימים?

נורות מפיצות אור בחוזק משתנה וגם בגוונים שונים, שהם לרוב "לבנים" או "צהבהבים". נדיר למצוא אנשים שבוחרים להתקין נורות צבעוניות ממש – בצבעי אדום או כחול, למשל – בתור האור הקבוע של החדר. הצבעים של האור משפיעים ישירות על התחושות של האנשים אשר שוהים במתחם, מכאן שההגעה שלכם אל חנות תאורה בטבעון צריכה להיות מתוך נקודת הנחה שתרכשו כמה סוגים של נורות, המפיצות אור מעט שונה.

אור לבן נחשב ל"נקי" יותר, כזה המסייע לבני האדם להתרכז ולכן ניתן למצוא אותו, בדרך כלל, במשרדים, בחדרי ניתוח ובמקומות עבודה בכלל. בבית הוא יכול להתאים למטבח ולחדר העבודה, שם תצטרכו להתמקד בעשייה ולא להתעייף מהר. אור צהוב לעומת זאת, נחשב למייצר אינטימיות והוא אור המתאים יותר למקומות שבהם אנשים שוהים במחיצת אחרים, בכדי להשרות אווירה חברתית טובה. בבית, אור צהבהב יתאים לאזור הסלון לדוגמה.

תאורה בטבעון

איך מוצאים אביזרי תאורה בטבעון?

בחרו חנות של גופי תאורה בטבעון ונסו לבדוק את המגוון הקיים, בכדי לדמיין את המראה הסופי של הבית, לאחר שתתקינו בו מנורות יפות שיעניקו סיומת נאה ל"לבוש" של הדירה. בחירת אביזרי תאורה תיעשה בקלות בתוך מקום שמשלב מוצרים בסגנונות עיצוב שונים, כמו גם מוכרים מיומנים שיוכלו לייעץ לכם בנוגע לבחירה חכמה של נורות, עבור גופי התאורה. רכישת נורות חסכוניות שעושות את העבודה, תעניק לכם רווח כפול של אור נהדר בעלות מינימלית של חשמל.